Zostań Konsultantką/Konsultantem BrainCore

Dołączenie do społeczności „Certyfikowanych Konsultantów BrainCore” oznacza przede wszystkim aktywne uczestnictwo w rewolucji, którą przygotowujemy do zakomunikowania i wdrożenia w skali globalnej.

Rewolucja w metodach nauczania w szkołach, w edukacji dzieci, w zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmach – z uwzględnieniem najnowszych odkryć neuronaukowych.

Odkryj nasz ekosystem i skorzystaj z naszych unikalnych na świecie rozwiązań! Wartością dodaną będzie rozwój własnego biznesu, w oparciu o przygotowane dla Ciebie wskazówki.

Będziesz zaskoczona/zaskoczony siłą naszych rozwiązań przygotowanych przez Wirtualnego Trenera, który zmotywuje Twoich klientów do działania. Będziesz mieć możliwość tworzenia i śledzenia projektów rozwoju osobistego dla każdego z nich, a nawet będziesz mogła/mógł automatycznie generować zindywidualizowane szkolenia rozwijające ich zdolności uczenia się.

  • Jesteś osobą społeczną i stawiasz ludzi w centrum swoich zainteresowań?
  • Masz sieć ludzi gotowych do rozwoju? Masz kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie rozwoju osobistego: w kontekście edukacyjnym lub w zarządzaniu zasobami ludzkimi?
  • Czujesz motywację, aby przyłączyć się do naszej społeczności (opierającej się na 20 latach badań neurobiologicznych w zakresie rozwoju i uczenia) i zaangażować się w jej rozwój?

Zostań „Certyfikowanym Konsultantką/Konsultantem BrainCore”, uczestnicząc w szkoleniach online (teoria i praktyka), połączonych z indywidualnym praktycznym egzaminem certyfikacyjnym.

Jesteśmy przekonani, że Twoje know-how w połączeniu z naszą wiedzą otworzą nowe perspektywy na sukces i znajdą odpowiednie wsparcie w naszej społeczności.

Zarejestruj się teraz!